מזוזות מעוצבות מעץ מלא

מאחר שישנן מזוזות מסוגים רבים בשוק, חשוב לבחור את המזוזה הנכונה לכם באופן הכי מדויק. יש לקחת בחשבון מרכיבים כמו גודל בית המזוזה, כמו גם גודל הקלף עצמו. מעבר לכך, מזוזות מעץ גם עשויות להיות מעוצבות במיוחד. בואו נבין במה מדובר, איזו מזוזה כדאי להתקין? 

אין ספק, אחד מהאלמנטים העיצוביים הכי חשובים בבית הוא המזוזה. ובתור אלמנט עיצובי, הוא צריך להיות מותאם אל עיצוב הבית שלכם. יחד עם זאת, במקרים מסוימים גם יותאם אפילו לחצר הבית (במקרים של בתי קרקע). אם אתם מעוניינים להתקין מזוזות מעץ בבית, אתם כנראה מבינים עד כמה עיצוב המזוזה חשוב ותורם לעיצוב הכללי של הבית. 

מה לוקחים בחשבון לפני התקנת מזוזת עץ? 

כשרוכשים מזוזה מעץ או מזוזות מעץ מלא, בהחלט יש כמה פקטורים לקחת בחשבון. למשל, הפקטור של מזג האוויר, האם המזוזה עמידה בפני תלאות מזג האוויר? כידוע לכולנו, בבתים רבים ניתן להיפגש עם מזוזות פלסטיק. 

בניגוד להתקנת מזוזות עץ, התקנת מזוזת פלסטיק היא בד”כ פחות מומלצת. ולא בגלל שהפלסטיק הוא חומר גלם שאינו איכותי. אלא פשוט בגלל שהוא פחות איכותי מחומר גלם העץ. בסופו של דבר, המזוזה מתיישנת כמו כל פריט אחר בבית, במיוחד כשהפריט חשוף למזג האוויר, לקור, לחום ולגשמים. 

מזוזת פלסטיק אל מול מזוזות עץ 

אם המזוזה עשויה פלסטיק, סביר להניח שהיא תגלה בלאי בשלב מוקדם יותר מזה של מזוזות מעץ. בכל מקרה בו אתם מעוניינים בהתקנת מזוזה, מזוזות עץ מלא יהיו אפשרות מעולה. ניתן לייצר מזוזות המשלבות את עץ השיטה, כמו גם את עץ האלון. 

גם עץ השיטה וגם עץ האלון נחשבים עצים מובחרים ואיכותיים למדי. אם אתם מתלבטים בין שניהם, אנחנו נמליץ לכם לקבל סיוע מקצועי. רגע לפני רכישת מזוזות עץ מלא הביתה או למשרד, כדאי לדעת שניתן לקבל מאיתנו ייעוץ חינמי. 

חנות דוד ויהונתן מזוזות עץ בעבודה מוקפדת 

בחנות דוד ויהונתן תוכלו למצוא עבודות עץ מסוגים שונים, לרבות מזוזות עת מעוצבות ויפהפיות. מאחר שהמזוזה כה חשובה למתגוררים בבית, הייעוץ המקדים הוא כמעט הכרחי. נכון, אין בעיה לבחור מזוזה לבד, אבל צריך לוודא מספר דברים. 

למשל, האם גודל מזוזת העץ תואם את גודל הקלף שיש בידיכם? כידוע, קלפים של מזוזות נכתבים על ידי סופרי סת”ם ולרוב בגדלים של 8-12 ס”מ. אם המזוזה כשרה ותקינה, נותר לכם רק לברר את גודל הקלף. בחנות דוד ויהונתן תוכלו למצוא מזוזות מעץ בגודל של 8 ס”מ, 10 ס”מ ו-12 ס”מ. 

אילו סוגי מזוזות תמצאו בחנות של דוד ויהונתן? 

כדאי לדעת, המזוזות שנמכרות בחנותנו הן מזוזות עץ בלבד. המזוזות האלו עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים, בפני לחות ורטיבות ועוד. אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה מזוזה מעץ, אנחנו רוצים להגיד לכם שממש לא צריך לקחת משכנתא כדי לרכושה. בכדי לרכוש מזוזת עץ, אפשר להחליט שמייעדים לטובת העניין תקציבים של כ-250-350 ₪ בממוצע. 

החל ממחירים ממוצעים אלו, תוכלו לרכוש מזוזת עץ מעוצבת במיוחד. אם אתם צריכים מאיתנו ייעוץ נוסף, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר דרך אתר האינטרנט, או בצורה טלפונית. בחנות של דוד ויהונתן תוכלו למצוא מומחים בתחום עבודות העץ מסוגים רבים. ומאחר שאנחנו דוגלים בצרכנות חכמה, נמליץ לכם על טיפ נוסף לפני התקנת מזוזה. תמיד תזכרו לערוך השוואת מחירים בין מזוזות מעץ. כך תוכלו לנסות להוזיל את העלויות על ההתקנה. רק שימו לב, על איכות לפעמים צריך לשלם קצת יותר.