הצהרת נגישות

הסדנה שלנו “דוד ויהונתן” וכמובן גם הגלריה עושה את כל המאמצים ומשקיעה מחשבה ומשאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות כלשהי יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני. כאנשים שעוסקים באומנות, אנחנו מאמינים שלכל אדם יש חלק באומנות, כל אחד רואה את עצמו ואת נקודת המבט שלו כחלק מיצירה מפוארת. החזון שלנו הוא הוא להנגיש לכל אדם באופן שווה את האומנות מהטבע ואת המחשבה שמאחורי כל יצירה ויצירה.

הסדרי נגישות מבנים

במשרדנו באזור התעשיה של צפת אין חניית נכים מוסדרת אך יש חנייה בשפע ממש עד לפתח הדלת. כמו כן בגלריה שלנו, שממוקת במרכז העיר, אין חנייה בכלל, בתיאום מראש ניתן להסדיר חנייה עד לפתח החנות. בגלריה אין מדרגות כלל בכניסה. קיים רצף גישה מהרחוב הראשי ועד לגלריה. אין שירותים נכים כלל בגלריה, אין שירותים המיועדים לקהל לקוחות כלל. קימיים שלטים בחזית הגלריה למען זיהוי העסק. מותרת כניסה לגלריה לחיית שירות המיועדת לסייע לאדם עם מוגבלות.

נגישות אתר האינטרנט

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.
משרדנו מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

מידע על נגישות האתר:

  • אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.
  • התאמות הנגישות בוצעו עפ”י התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
  • הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.
  • האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
  • מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
  • לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

אמצעים נוספים ליצירת קשר

קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

“דוד ויהונתן” עושה כל שביכולתה כדי לשפר את נגישות הגלריה ולאפשר לכלל האוכלוסיה להנות ממגוון המוצרים שלנו, כולל אנשים עם מוגבלויות בכדי שיוכלו לקבל את השירות הנגיש ביותר. אם חלילה נתקלת בבעיה כלשהי בנושא נגישות, נשמח שתעדכנו אותנו ואנחנו נעשה כל מאמץ אפשרי למצוא פתרון אישי וקולקטיבי לטפל בפתרון הבעיה בהקדם ככל שניתן.

פרטי רכז הנגישות במשרדנו:

שם: דוד גוטמן
טלפון: 0587722365
דוא”ל: sadnatetz@gmail.com

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 04/08/23